ŞİRKETİMİZ

Powermix - Türkiye'nin En Büyük Hazır Sıva Makineleri ve Rotor Stator Üreticisi

Powermix Makine Teknoloji LTD. ŞTİ. 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Alçı ve çimento esaslı  her türlü karışımları pompalayarak püskürten, alçı sıva makineleri, kara sıva makineleri ve rotor stator sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

Şirketimiz inşaat makinaları sektörünün alçı sıva karıştırma ve püskürtme makina sistemleri alanında 10 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. Avrupa standartlarında, yüksek kalite  ve hizmeti sunabilmek için en üst düzeyde teknik donanımlı, eğitimli ve iş motivasyonu yüksek kadrolara sahibiz.

Sektöre sunulduğu ilk günden itibaren Powermix markalı ürünlerimiz, yüksek kalitesi ile profesyonel sıva ustalarının beğenisini kazanmış ve sektörde kendini ispatlamış ve oldukça popüler bir marka ürün haline gelmiştir. Bu yönüyle Powermix Türkiye'nin önde gelen alçı sıva makineleri ve rotor stator üreticileri arasında lider konumdadır.

Şirketimiz dünyanın önde gelen firmaları ile çalışmakta ve Avrupa Birliği, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Doğu Avrupa, Balkanlar ve Körfez ülkeleri gibi 30'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye ve dünya çapında Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Romanya, Moldovya, Bulgaristan, Sırbistan, Kosova, Karadağ, Bosna, Kuzey Makedonya, Slovakya, Polonya, Almanya, İsviçre, İsveç, Belçika, Fransa, İtalya, Birleşik Krallık, İspanya, Fas, Cezayir, Etiyopya, İsrail, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Tayland, Dubai, Abu Dhabi, Umman Sultanlığı ve Kolombiya gibi ülkelerde oluşturduğumuz geniş bir bayi ve dağıtım ağı sayesinde satış sonrası servis ve bakım hizmeti de sunmaktayız.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
  • ADRES Çatalmeşe Mah. Reşadiye Cad. 185. Sk, No:6, 34794 Çekmeköy, Türkiye
  • TELEFON / FAKS Telefon : +90 216 508 11 21

    Faks: +90 216 508 11 31

  • E-POSTA office (a) powermix.com.tr